DünyadanHaberlerNeler Oluyor HayattaVideo

Yüzüklerin Efendisi ekibi bir araya geldi (Türkçe Alt yazılı)

Yüzüklerin Efendisi serisinin oyuncuları, karantina günlerinde Josh Gad’ın programına konuk oldu. Zoom üzerinden gerçekleştirilen özel buluşmanın kaydı, pazar günü yayınlandı.

Yüzüklerin Efendisi serisinin oyuncuları, Josh Gad’ın popüler kültür klasiklerinde yer alan oyuncu kadrolarının anılarını paylaştığı Reunited Apart adlı programında bir araya geldi. Orta Dünya sitesi tarafın eklenen türkçe alt yazılı halini en altta bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Zoom üzerinden gerçekleştirilen buluşmanın kaydı Pazar günü yayınlandı.

Miranda Otto, John Rhys-Davies, Sean Bean ve Liv Tyler, Sör Ian McKellen, Andy Serkis, Elijah Wood, Sean Astin, Orlando Bloom, Dominic Monaghan, Billy Boyd, Karl Urban ve Viggo Mortensen gibi oyuncular programda yer alıyor.

Programın fragmanında, Gad, Sean Astin’e (Sam) Yüzük Kardeşliği’ni yeniden birleştirmek için yalvardığı gösterilirken; Gad, “Dünyadaki en güçlü yüzüğü yok etmek için Uruk-hai’nin pençelerinden kurtuldun, şeytani örümcek Shelob’u yaraladın, Gollum’dan kaçtın. Elijah Wood’la bir telefon görüşmesi yapmak ne kadar zor olabilir ki?” diyerek Astin’i Frodo’yu canlandıran Elijah Wood’u görüntülü aramaya ikna ediyor.

Orta Dünya sitesi tarafından Türkçe altyazı eklenen programın tamamını altta bulunan videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Video çeviri: Orta Dünya

Başa dön tuşu