DünyadanHaberlerYurttan

Yekta Kopan’ın sunumuyla 6 farklı platformdan canlı olarak yayınlanacak olan Oscar Özel Yayını sinema ve tiyatro dünyasının önemli isimlerini bir araya getirecek

Sinema, tiyatro ve YouTube dünyasından ünlü isimleri, 93. kez düzenlenen Oscar Ödül Töreni için Yekta Kopan’ın ev sahipliğinde YouTube’da buluşacak, tahminlerini ve beklentilerini paylaşacak.

Yıllardır kültür sanat alanındaki birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapan Yekta Kopan, bu kez çok özel bir YouTube yayını ile izleyicilerinin karşısına çıkacak. Yayın aynı anda 6 farklı platformdan canlı olarak yayınlanacak ve yayında; sinema, tiyatro ve YouTube dünyasının önemli isimleri bir araya gelerek Oscar Ödüllerini konuşacak.

25 Nisan Pazar gecesi saat 22.00’da Yekta Kopan’ın ev sahipliğinde yapılacak olan Oscar Özel Yayını‘na Cem Yılmaz, Armağan Çağlayan, Cemre Ebüzziya, Zeynep Atakan, Ceylan Atınç, Şebnem Bozoklu, Ünsal Ünlü, Kerem Ayan, Melis Behlil, Barış Özcan, Mert Fırat, Ege Başaran, Umur Çağın Taş, Melikşah Altuntaş, Hande Doğandemir, Barbaros Tapan konuk olacak.

Tekno Safari’nin haberine göre canlı yayın; Tekno Safari, Timur Akkurt, Coşkun Aral Anlatıyor ve Şenay Akkurt YouTube kanalları ile Timur Akkurt ve Şenay Akkurt Facebook sayfalarından canlı yayınlanacak.

Film endüstrisinin en prestijli ödülü olarak anılan Oscar Ödülleri bu sene 93. kez düzenleniyor. Türkiye saati ile 25 Nisan Pazarı 26 Nisan Pazartesi gününe bağlayan gece düzenlenecek olan etkinlikte yılın en iyileri belli olacak. 

Haberin tamamını okumak ve YouTube linklerini öğrenmek için tıklayınız.

Başa dön tuşu