HaberlerVideo HaberYurttan Haberler

Tiyatro, Sinema ve Televizyon sektöründen birçok konuğun katıldığı 'Beyti Engin ile Bence Oyunculuk' programı başladı!

2015 yılında Beyti Engin ve Filiz Kaya öncülüğünde açılan Pozitif Atölye Mayıs ayından bu yana YouTube üzerinden “Bence Oyunculuk” adlı bir program hazırlamaya başladı.

“Oyunculuğa dair merak ettiğiniz her şey…” sloganıyla yola çıkan “Bence Oyunculuk” programını Beyti Engin sununuyor.

Bugünün Oyuncuları ve Sektörün Oyuncuya bakış açısı üzerine bir Arşiv oluşturmak amacıyla yola çıkan “Bence Oyunculuk” programında Tiyatro, Sinema ve Televizyon sektöründen birçok konuk ile “Oyunculuk” üzerine sohbet ediliyor.

Kamera önü oyunculuk, Karakter yaratım süreçleri, Proje hazırlık aşamaları, Audition kaygıları, Stresin performans üzerindeki etkileri ve daha merak edilen birçok konu hakkında yapılan sohbetleri takip etmek için aşağıda bulunan linke tıklayabilir ve abone olabilirsiniz.


İlk Programın Konuğu
Bihter Dinçel

Beyti Engin ile “Bence Oyunculuk” programının ilk konuğu oyun yazarı, türk sineması ve tiyatrosunun aktrislerinden Bihter Dinçel‘di.


Beyti Engin ile Bence Oyunculuk
programının konuğu Sevinç Erbulak

Beyti Engin ile “Bence Oyunculuk” programının ikinci bölümünün konuğu türk sineması ve tiyatrosunun aranılan aktrislerinden Sevinç Erbulak‘tı.


Beyti Engin ile Bence Oyunculuk programının konuğu Zeliha Berksoy

Beyti Engin ile “Bence Oyunculuk” programının üçüncü bölümünün konuğu türk tiyatrosunun ve tiyatro eğitiminin en önemli isimlerinden biri Zeliha Berksoy‘du.


Beyti Engin ile Bence Oyunculuk
programının konuğu Murat Onbul

Beyti Engin ile “Bence Oyunculuk” programının bu hafta yayımlanan dördüncü bölümünün konuğu birçok başarılı dizi ve filme imza atan yönetmen Murat Onbul‘du.


“Pozitif Atölte” YouTube Sayfasına abone olarak diğer konuklardan haberdar olabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu