HaberlerVideoVideo HaberYurttan Haberler

Tiyatro Kooperatifi'nin #BizdeYerinAyrı destek programına Festtogether festivali üzerinden ilk kurumsal destek Anadolu Efes'ten geldi

Sivil toplum kuruluşlarını bir araya getiren ve sosyal fayda odağı ile hayata geçen sürdürülebilir müzik festivali Festtogether Evde aracılığıyla Tiyatro Kooperatifi’nin #BizdeYerinAyrı destek programına ilk kurumsal destek Anadolu Efes’ten geldi.

Tiyatro Kooperatifi’nin yeni destek programı “Bizde Yerin Ayrı”ya ilk destek Festtogether Evde festivali üzerinden Anadolu Efes’ten geldi.

Corona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında YouTube üzerinden canlı yayınlananan festivalde Anadolu Efes’in destek haberini Yekta Kopan ve Mert Fırat birlikte duyurdu.

Tiyatro Kooperatifi’nin düzenlediği “Bizde Yerin Ayrı” destek programında bir dolu sahne, bir dolu oyun seni bekliyor. “Bizde Yerin Ayrı” kampanyası ile hem gitmek istediğiniz oyuna yerinizi şimdiden alabilir hem de Tiyatro Kooperatifi’nin özel etkinliklerine davetiye hakkı kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak ve hakkında daha fazla bilgi almak için: https://bizdeyerinayri.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu