HaberlerYurttan

Timur Selçuk’un vasiyeti açıklandı

Handan Selçuk, geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz usta sanatçı Timur Selçuk için anma gecesi düzenlemeyeceklerini söyledi.

Eşinin vasiyeti olduğunu belirten Handan Selçuk, “Timur, ‘Ben öldükten sonra anma gecesi düzenlemeyin’ diye vasiyette bulundu. Biz de bu isteğine ailesi olarak saygı duyuyoruz” dedi.

Handan Selçuk, yaşama veda eden usta sanatçı Timur Selçuk’un vasiyetini açıkladı.

“Timur, sanatçı duyarlılığı çok yüksek olan bir insandı” diyen Handan Selçuk, “Timur, evde uyurken, acı çekmeden ölmeyi isterdi, Allah onun bu duasını kabul etti” ifadelerini kullandı.

Günaydın’dan Tuba Kalçık’a konuşan Selçuk, şöyle devam etti: “Yatağında uyurken öldü. Onun yokluğuna hiçbir zaman alışamayacağım. Ben onun öldüğünü hâlâ kabul edemiyorum. O ölmedi, hep biz ailesi ve sevenleriyle yaşayacak. Onun en büyük mirası Çağdaş Müzik Merkezi. Burayı yaşatmak için elimizden geleni sevenleriyle yapacağız. En son bir gece önce konuştuğumda keyfi çok yerindeydi. Çok ani kaybettik onu. Beni arayan, başsağlığı dileyen herkese çok teşekkür ederim.”

Eşinin vasiyetini açıklayan Handan Selçuk, “Timur, ‘Ben öldükten sonra anma gecesi düzenlemeyin’ diye vasiyette bulundu. Biz de bu isteğine ailesi olarak saygı duyuyoruz. Onun için anma gecesi düzenlemeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: BirGün

Başa dön tuşu