HaberlerYurttan Haberler

Süleyman Soylu'dan Gülmen ve Özakça için imza veren 111 aydına tehdit!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 111 gündür açlık grevinde olan ve tutukluğu devam eden akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça için imza veren 111 aydını Twitter hesabı üzerinden tehdit etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, KHK ile işlerinden ihraç edilen ve 111 gündür açlık grevindeki tutuklu akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça için imza veren 111 aydını Twitter hesabı üzerinden tehdit etti.
Soylu sosyal medya hesabından, “Bugün bir takım gazetelerde DHKP-C terör örgütünün talimatlarına eksiksiz uyan, bu örgütün mensupları için, gerçekleri saptırarak ilan verenler, Başınıza gelen en ufak olayda yardım istediğini polisin bilgisine, istihbaratına ve tespitlerine güvenmiyorsunuz, Savcılara ve hakimlere de güvenmiyorsunuz. Ancak terör örgütü üyelerine güveniniz sonsuz!  Hepimizin devletini terör örgütü karşısında hareketsiz ve etkisiz hale getirmek,  suçlu göstermek için yola çıkanlar… Neyin altına imza attığınızın farkında mısınız?Peki terör örgütlerine cesaret vermek için bu ilanı yayınlayanlar?” paylaşımında bulundu. Soylu’nun tehdit paylaşımına sosyal medya kullanıcılarından büyük tepki geldi.
 
Kaynak: Cumhuriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu