HaberlerYurttan Haberler

Sanatçılar Endemol Shine önünde toplanarak haklarını talep etti.

13 bölüm yayınlandıktan sonra yayından kaldırılan ‘Dayan Yüreğim’ dizisinin set ekibi ve oyuncuları yapım şirketi Endemol Shine Türkiye’nin önünde toplanarak eylem yaptı.
Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını gerçekleştirdiği, başrollerini ve Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz, Bengi Öztürk, Berk Atan’ın paylaştığı ‘Dayan Yüreğim’ dizisinin set ekibi ve oyuncuları bu sabah yapım şirketinin Levent’teki ofisinin önüne geldi ve haklarını talep etti.

Sanatçılar Endemol Shine önünde toplanarak haklarını talep etti.

Sanatçılar Endemol Shine önünde toplanarak haklarını talep etti. http://www.gazetemustehak.com/sanatcilar-endemol-shine-onunde-toplanarak-haklarini-talep-etti/

Gepostet von Gazete Müstehak am Mittwoch, 7. Juni 2017

ALKIŞLARLA PROTESTO ETTİLER

Ücretlerini tahsil edemeyen ve bir türlü muhatap bulamayan Dayan Yüreğim dizisinin set ekibi ve oyuncuları  Endemol Shine’ı alkışlarla protesto etti.

Fox TV’de 13 bölüm yayınlandıktan sonra yayından kaldırılan dizinin set ekibi ve oyuncuları bugün saat 13.00’te Endemol Shine’ın Levent’teki binasına gidip haklarını arayacaklarını açıklamıştı.
ECE USLU ALDI DİĞERLERİ ALMADI
Dizi ekibinden sadece Ece Uslu’nun ödeme aldığı, diğer oyuncuların çalışmalarının karşılığını tahsil edemediği ileri sürülmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu