HaberlerYurttan Haberler

Oyuncular Sendikası ve Sinema Televizyon Sendikası 1 Mayıs'ta omuz omuza Bakırköy'deydi…

1 Mayıs İşçi Bayramı kutlamaları İstanbul’da trafiğe kapanan yollar ve gözaltıların gölgesinde gerçekleşti. DİSK  ve KESK kutlama  yeri olarak bu yıl Bakırköy Halk Pazarı’nı gösterdi.
İstanbul’da bu yıl da Taksim’e çıkan bütün yollar yaya ve araç trafiğine kapatılırken, 1 Mayıs kutlamalarında 150’den fazla kişinin gözaltına alındığı açıklandı.
Bakırköy Halk Pazarı alanındaki kutlamalar ve miting nedeniyle polis geniş güvenlik önlemleri aldı. Miting alanına çıkan bazı yollar ise demir bariyerlerle trafiğe kapatıldı. Mitinge katılmak isteyenler buralarda oluşturulan kontrol noktalarından aranarak içeri alındı. Arama noktasına gelenler alışık olunduğu şekilde görevli polis tarafından aramadan geçirilirken, bu yıl ilk kez görevli polisler alana getirilen pankart ve dövizleri tek tek fotoğrafladı. Polisler tarafından çekilen fotoğraflar amirlerine yolladı, onay alıp kayda geçen pankartlar içeri alındı. Onaylanmayan bazı pankartlara el koyulurken bazı pankartların onaylanmayan yerleri kesilerek sansür uygulandı.
Oyuncular Sendikası, Sinema Televizyon Sendikası ve 1 Mayıs’ta omuz omuza Bakırköy’deydi.

1 Mayıs 2017 – Oyuncular Sendikası

Oyuncular Sendikası ve Sinema Televizyon Sendikası 1 Mayıs’ta omuz omuza Bakırköy’deydi…http://www.gazetemustehak.com/oyuncular-sendikasi-ve-sinema-televizyon-sendikasi-1-mayista-omuz-omuza-bakirkoydeydi/

Gepostet von Gazete Müstehak am Dienstag, 2. Mai 2017

 

1 Mayıs 2017 Fotoğrafları

 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu