DünyadanHaberler

İmam, ‘Seks Sırasında Kadınlar Yakışıklı Türk Dizi Oyuncularını Düşünürse Eşcinsel Bebekleri Olur’ !

Özbekistan’ın anti-LGBT görüşlerini ve retoriğini üstün tutan tartışmalı İmam Rahmatulloh Saifutdinov şaşırtıcı bir açıklama yaptı: Sevişirken başkalarını düşünmek eşcinsel bebeklere sebep olur. Taşkent’teki Mirza Yusuf Camii’sinde imamlık yapan vaiz, daha önce de homoseksüelliğin dünyayı tehdit eden bir hastalık olduğunu söylemişti.

Şaşırtıcı açıklama 2 Mart cuma günü geldi. İmam, kocasıyla cinsel ilişkiye girerken yabancılar hakkında düşünen kadınların eşcinsel bebekler ürettiğini söyledi.  “Kadınlar, ilişki sırasında yakışıklı Türk dizi oyuncularını düşünüyorlar. Sosyal medyada kadınlardan çok fazla bu tarz gönderi var. İlişkiye sanki 3 kişi giriyormuş gibi. Erkekler de karılarıyla cinsel birleşme yaşarken yabancı kadınları düşünmemeli çünkü bu lezbiyen bir çocuğun doğmasına sebep olabilir.”
Ülkenin ağır eşcinsel karşıtı yasaları birçok kurbanın sindirilmesine, işkence ve şiddete maruz kalmasına sebep oluyor. Geçen sene Aralık’ta iki erkek eşcinsel seks yaptıkları için tutuklandı ve işkenceye uğradı. Polis ikisi de 20’lerinde olan erkeklerin ‘yasal olmayan ilişki suçundan’ 3 yıl hapis cezasıyla yargılanacağını söyledi.
Kaynak: Gmag

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu