HaberlerYurttan

İbrahim Kalın’dan Erkan Oğur’a; Birlikte susmaya karar verdik, söylediği şeylere şaşırdım ve üzüldüm

İbrahim Kalın, seslendirdiği türküye eşlik ettiği için eleştirilen Erkan Oğur hakkında, “Birlikte susmaya karar verdik. Fakat üçüncü gün -belki yanlış hatırlayarak- söylediği şeylere şaşırdım ve üzüldüm” dedi.

İbrahim Kalın, sosyal medya hesabından yaptığı ‘Sözü Yormadan’ başlıklı açıklama ile; “İlk iki gün Erkan Oğur Bey’i üzmelerine çok üzüldüm. Kendisini arayıp konuştum. ‘Bu pervasızca saldırılar sizi sakın mahzun etmesin’ dedim. Birlikte susmaya karar verdik” dedi.

Kalın, açıklamasında şunları söyledi:

“Fakat üçüncü gün -belki yanlış hatırlayarak- söylediği şeylere şaşırdım ve üzüldüm. Keşke zorba saldırıların karanlık gölgesi, kendi irademiz ve muhabbetle paylaştığımız bu güzelliğin üzerine düşmeseydi. Canı sağ olsun. Herkes nasibinde ne varsa onu aldı.”

ERKAN OĞUR NE SÖYLEMİŞTİ?

Erkan Oğur ise dün yaptığı bir açıklamayla; “İçimin bir köşesi cız etmişti, benim ne işim var diye. Belki benim de hatam olmuş olabilir, böyle bir şeyi kabul etmek. Ben sadece müzik tarafına baktığım için çalmakta pek sorun görmedim. İnsanlar başka taraflara çektiler. Beni tanımadıkları için. Ben bugünkü iktidarı, hükümeti politikaları nedeniyle tasvip eden biri değilim” demişti.


NE OLMUŞTU?

Başa dön tuşu