Haberler

Güreş hakemi Şehir Tiyatroları'na müdür oldu

Şehir Tiyatrolarının başına, Balık hali müdürü,Zabıta müd.Yardımcısı ve Güreş hakemi Şevket Demirkaya’nın getirilmesi müthiş bir fikir.
Güreş hakemi Şehir Tiyatroları’na müdür oldu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Müdürlüğüne Uluslararası Güreş Hakemliği bulunan Şevket Demirkaya atandı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Müdürlüğünü yürüten Salih Efiloğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’na atandı. Cumhuriyet’te yer alan habere göre, Efiloğlu’ndan boşalan koltuğa ise Uluslararası Güreş Hakemliği bulunan Şevket Demirkaya atandı.
1994-1996 yıllarında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Su Ürünleri Hali Müdür Yardımcısı, 1996 – 1998 yıllarında Ümraniye Belediyesi Zabıta Müdürü olarak görev yaptı.
2003 yılında İETT Genel Müdürlüğü’nde eğitim Müdür Yardımcılığı görevini yürüttükten sonra 2003 – 2007 yılları arası Yalova Gençlik Spor İl Müdürlüğü görevine atandı.
2007 – 2011 itibari ile Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yaptıktan sonra 2012 yılı itibari ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürlüğü’ne atandı.
2014 yılı Aralık ayında İBB Şehir Tiyatroları Müdürlüğüne atanan Şevket Demirkaya yönetim kurulu doğal üyesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu