HaberlerYurttan

Festtogether, “Bir Kira, Bir Sahne” projesiyle sahnelere ve sanat emekçilerine destek olmaya çağırıyor

Türkiye’nin ilk sürdürülebilir müzik festivali Festtogether, yeni yıla özel bir program hazırladı. Etkinlikten elde edilecek gelirin tamamı pandemiden etkilenen sanat emekçilerine bağışlanacak.

Festtogether Yeni Yılın İlk Festivali, 2 ve 3 Ocak’ta düzenlenecek. Konser ve canlı bağlantılar 2 Ocak Cumartesi günü NetD ve YouTube Türkiye üzerinden canlı yayımlanacak. 3 Ocak Pazar günü ise Festtogether’da bilet alarak izlenebilecek özel etkinlikler olacak.

Festivale Ayyuka, Bedük, Büyük Ev Ablukada, Can Baydar, Can Bonomo, Dolu Kadehi Ters Tut, Elif Çağlar, Emre Kula, Gazapizm, Gökhan Türkmen, Gülinler, Harun Tekin, İkiye On Kala, Jabbar, Kalben, Karsu, Kenan Doğulu, Nilipek, Nova Norda, Philarmonix, Sena Şener, Sertab Erener, Son Feci Bisiklet, Tuğçe Şenoğul, Yaşlı Amca gibi grup ve sanatçılar konuk olacak.

Ayrıca pandemi döneminde zor günler geçiren sahne sanatları mekânlarına destek olmak için de  www.birkirabirsahne.com sitesinden bakılabilir.

İhtiyaç Sahibiyim Ne Yapmalıyım?

“Bir Kira Bir Sahne”   sitesine giderek “Sahne Emekçisiyim Destek Almak İstiyorum” butonuna tıklayıp ilgili başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formuna direkt ulaşmak için ise lütfen tıklayınız.

Destek Olmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Sahne emekçileri ile dayanışma göstermek ve destekçi olmak istiyorsanız yine “Bir Kira Bir Sahne” sitesine giderek “Destek Bileti Almak İstiyorum” butonuna tıklayıp bütçenize uygun bilet kategorilerinden herhangi birini seçebilirsiniz. Mobilet üzerinden satışa çıkan biletlere direkt ulaşmak için ise lütfen tıklayınız.

Başa dön tuşu