Dünyadan

Daily Mail: Trump, Sylvester Stallone'ye 'Üst Düzey Sanat Yöneticiliği' Teklif Etti

Daily Mail, Trump yönetimindeki Amerika’da Sanat Meclisi’ni kimin yöneteceğine dair bir bilgiye sahip olduğunu iddia etti. Bilin bakalım kim? Bu kişi ‘Dur Yoksa Annem Ateş Edecek’ filminin yıldızı Sylvester Stallone. Ünlü aktör, tıpkı ortaya atılan atama listesindeki diğer kişiler gibi varlıklı heteroseksüel bir beyaz.
Ama o hala hit filmler yapan ve bu filmlerle Golden Globe (2015 Rocky) ödülleri kazanan varlıklı heteroseksüel bir beyaz. Daha da önemlisi Stallone ilk günden beri Trump’ın yanında duran ve Hollywood alemindeki yıldızların çoğu karşıyken, adı tecavüze karışan muhtemelen hiç kitap okumayan Başkan adayının seçim kampanyasını destekleyen nadir aktörlerden biri idi. Rocky’den çok daha iyi bir boks filminde oynayan Robert De Niro daha önce Trump’ın suratını yumruklamak istediğini söylemişti. Herhalde bu çok da zor olamazdı çünkü Trump’ın gerçekten ufacık elleri var.
Tüm bunlara rağmen Stallone’nin Sanat Meclisi’nin başına getirilmesi sanat adına olumlu bir adım olabilir. Çünkü Stallone herşeyden önce bir sanatçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu