HaberlerYurttan

Bahçeli’nin danışmanı Cem Yılmaz’ı tehdit etti: Senin bu ihanete destek kampanyasındaki rolün asla unutulmayacak ve seni kurtaran olmayacak

Cem Yılmaz’ı açıkça tehdit eden MHP’li Yıldıray Çiçek, “Aksi halde ‘Kasımpaşa’dan Apaçi Selim’in selamı var’ desen bile senin bu ihanete destek kampanyasındaki rolün asla unutulmayacak ve seni kurtaran olmayacak” ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin danışmanı Yıldıray Çiçek, Cem Yılmaz’ın tutuklu iş insanı Osman Kavala ve HDP’nin tutuklu eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a ilişkin sözlerini hedef alarak tehditte bulundu.

MHP’li Çiçek, Cem Yılmaz’ın sözleri üzerine partisinin yayın organı TürkGün’de “Cem Yılmaz PKK’yı kınayan bir cümle kurabilir misin?” başlıklı bir yazı  kaleme aldı.

Cem Yılmaz’a, “ahmak” diye hakaret eden Çiçek, “Demirtaş ve Osman Kavala’nın suçu yok, suçsuz yere hapiste yatıyor” dedi. Sen de bunu yedin öyle mi?” diye seslendi. Çiçek, “Terörist Demirtaş’ın ve Osman Kavala’nın terör örgütü PKK’yı destekleyen açıklamalarına ait videoları evinde oturup izleyip, gizemi çözüp-çözmediğine dair tekrar bir açıklama yapar mısın?” ifadelerini kullandığı yazısında Cem Yılmaz’ı açıkça tehdit etti.

Çiçek, yazıya şöyle devam etti: “Aksi halde ‘Kasımpaşa’dan Apaçi Selim’in selamı var’ desen bile senin bu ihanete destek kampanyasındaki rolün asla unutulmayacak ve seni kurtaran olmayacak Cem Yılmaz… Solcu ol olmasına da vatanı satan, terörist destekçisi Solcu olma… Sen ve senin gibi sanatçılar, PKK’lı terörist Demirtaş’ı, PKK destekçisi Osman Kavala’yı savunuyorsa bu milletin size kazandırdığı paralar haram olsun… O yetim-öksüz şehit çocuklarının ahı sizi ömür boyu rahat bırakmasın…”

Kaynak Linki = https://www.medyablok.org/haber/bahcelinin-danismani-cem-yilmazi-tehdit-etti-aksi-halde-seni-kurtaran-olmayacak-7599

Başa dön tuşu