HaberlerYurttan Haberler

Müstehak Sansürsüz Kültür Sanat Yıllığı 2019 yayınlandı!

2019 yılı kara bulutlarla dolu bir yıl olarak kazındı yine tarihimize. Teknolojinin bu kadar içimize işlediği bir dönemde hepimiz ne yazık ki çok çabuk unutuyoruz! Ama 2019 yılında yaşadıklarımız da öyle kolay unutulur, hani “yenilir yutulur cinsten” olmadığından, bir kez daha hatırlatalım istedik sizlere bu yıl olup bitenleri…

Sadece tarihte kalmasın dedik; eğer tarihte kalırsa unutulur bu kara bulutlar… Hani hep diyoruz ya iki gözüm “Unutursak kalbimiz kurusun” diye, bu sayı kalpleri kurutmak için değil; inancınızı, direncinizi dik tutsun diye, hafızalarınızı tazelemek adına 2019 yılı sanat olaylarıyla örüldü.

Bu kaynakla sizlere 2019 yılında ağırlıklı olarak sanat alanında tüm olan bitenleri tekrardan hatırlatalım istedik. Otuza yakın kaynaktan yararlandık.

Sanat alanında yaşananları tarihe not düşmek ve hatırlatmak için çıktığımız bu yolda, elinizde tuttuğunuz bu kaynak “unutmamak” için hazırlanan bir “bellek mücadelesi”dir.

Dileriz aynı ışık altında aydınlandığımız meslektaşlarımıza ve sanatseverlere “yaraşır” bir kaynak olmuştur!

Niyetimiz kimseyi kırmak değildir; sürç-i lisan ettiysek affola!

“Müstehak”ınıza sanatın her hâl’inin bolca düştüğü bir yıl dileriz!

SANSÜRSÜRSÜZ KÜLTÜR SANAT YILLIĞI 2019

(Yükleme işlemi internetinizin hızına
bağlı olarak biraz zaman alabilir.)


Bize Destek Olmak İster Misiniz?

Kültür sanat alanında olan bitenleri sizlere sansürsüz olarak ulaştırmak için 6 yıl önce yola çıktık! 6 yıla 37 dergi ve binlerce haber sığdırdık!

Siz de çorbada tuzum olsun diyenlerdenseniz Patreon üzerinden bize destek olabilirsiniz.

https://www.patreon.com/GazeteMustehak


Müstehak

Kâr amacı gütmeyen, derdi sanat olan ve sanatı sizlere ulaştırmanın yeni yollarını bulmak için verdiğimiz uğraşlar sonucu doğan bağımsız bir Müstehak'çı...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı