DünyadanHaberler

Coldplay’in solisti Chris Martin, coronavirüs salgını nedeniyle evinde olanlar için oturma odasından ücretsiz bir konser verdi

Chris Martin, Coldplay grubuyla bu hafta sahne alacaktı, ancak dünyadaki diğer yüzlerce müzisyen gibi Covid-19 salgını yayılmaya devam ederken iptal etmek zorunda kaldı. 

Chris Martin, Pazartesi akşamı “Solidarity Sessions” adını verdiği bir canlı yayın ile instagram takipçilerine ücretsiz olarak yarım saat süren bir konser verdi.

Piyanosunun başına oturan İngiliz müzisyen takipçilerinden aldığı istek şarkıların yanı sıra Viva La Vida, Yellow ve grubun son şarkılarınını seslendirdi.

Martin sosyal medya hesabından “Herkese merhaba, umarım sen ve ailen güvende ve sağlıklısınız. Eğer biraz sohbet etmek ve müzik dinlemek isterseniz, yaklaşık 30 dakika sonra “Coldplay” in instagram hesabından canlı bir yayın yapacağım” diyerek takipçilerine haber verdi.

Chris Martin’in evinin salonundan verdiği konseri aşağıdan izleyebilirsiniz.


Bize Destek Olmak İster Misiniz?

Kültür sanat alanında olan bitenleri sizlere sansürsüz olarak ulaştırmak için 6 yıl önce yola çıktık! 6 yıla 37 dergi ve binlerce haber sığdırdık!

Siz de çorbada tuzum olsun diyenlerdenseniz Patreon üzerinden bize destek olabilirsiniz.

https://www.patreon.com/GazeteMustehak


Müstehak

Kâr amacı gütmeyen, derdi sanat olan ve sanatı sizlere ulaştırmanın yeni yollarını bulmak için verdiğimiz uğraşlar sonucu doğan bağımsız bir Müstehak'çı...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı